LEKCJE MAKIJAŻU – NOWOŚĆ!

LEKCJE MAKIJAŻU NA UŻYTEK WŁASNY W PRACOWNI MAKIJAŻU CZARY MARY

Lekcja makijażu

Czy chciałabyś się nauczyć jak podkreślić swoją urodę makijażem w dyskretny i subtelny sposób biorąc udział w lekcji makijażu??

A może marzysz, aby zaskoczyć na wieczornym spotkaniu kocim spojrzeniem w stylu glam, z błyskiem lub pigmentem błyszczącym, z pazurem? Podczas lekcji makijażu nauczę Cię jak prawidłowo dobierać i nakładać każdy rodzaj cienia, aby uzyskać efekt w makijażu podobny do tych, które możesz zobaczyć w mojej galerii, o tu: klik.

Jeśli zastanawiałaś się czy to dla Ciebie? Czy dasz radę się nauczyć? Czy to nie za trudne? To jesteś we właściwym miejscu, czytasz odpowiedni artykuł 🙂

Dlatego właśnie zapraszam Cię do mojej Pracowni na lekcje makijażu dziennego lub wieczorowego 🙂

W trakcie lekcji makijażu opowiem Ci o elementach makijażu oraz o pielęgnacji niezbędnej przed makijażem. Również pokażę Ci triki jak szybko i w prosty sposób podkreślić urodę oraz zakryć to czego nie chcesz pokazywać. Zarówno kontur, róż jak i cienie już nie będą zagadką a jedynie miłymi i przyjemnymi elementami Twojego codziennego makijażu, które pokażę Ci na mojej lekcji makijażu.

Lekcja makijażu jest również po to, abym pokazała CI konkretne kosmetyki, które ułatwiają Ci znacznie pracę na początku Twojej makijażowej drogi. Propozycje produktów, które nie zrobią „krzywdy”, ale które łatwo się nakładają oraz rozcierają. A także takie, na które nie musisz wydać miliona monet 😉

Lekcja makijażu to z pewnością będzie wspaniała przygoda, przez którą przejdziemy razem krok po kroku. Wprowadzę Cię w mój świat i mam nadzieję, że zostaniesz w nim na dłużej. Przekonasz się, że sztuka makijażu to naprawdę ciekawa i fascynująca podróż między kolorami, strukturami i fakturami, a pędzle to nasz magiczna różdżka!

Daj się porwać w krainę CZARY MARY.

Zadzwoń, napisz a ja Ci wszystko objaśnię 🙂

Pozdrawiam Was ciepło!

About The Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *