Makijaż Sylwestrowy

Czas, w którym zaczynamy się zastanawiać i planować jak spędzić okres świąteczno-sylwestrowy nadchodzi wielkimi krokami.
Część z nas rozważa czy spędzić spokojny wieczór w domu, czy też skusić się na szaloną, przebieraną domówkę w stylu lat osiemdziesiątych. A może jednak w końcu wybrać się na wymarzony bal sylwestrowy z prawdziwego zdarzenia.
Którejkolwiek opcji nie wybierzecie warto już teraz pomyśleć jak się do tego przygotować, aby w Sylwestra czuć się i wyglądać szałowo pod każdym względem. Aby wszystkie elementy udanej stylizacji, czyli fryzura, kreacja i makijaż sylwestrowy były spójne.

Jaki jest modny makijaż sylwestrowy 2021?

Podglądając trendy, w tym roku bardzo modnym makijażem sylwestrowym będzie przede wszystkim: kocie oko, kolorowe kreski, mocne usta i aplikacje 3D. Taki makijaż będzie pasował idealnie do wielu stylizacji sylwestrowych. Pamiętajcie jednak, że moda modą, ale klasyka zawsze się obroni. Piękne smoky eyes czy ponadczasowy prosty upiększający makijaż w noc sylwestrową zawsze będą wyglądać dobrze. A przecież to Wasze samopoczucie jest najważniejsze w tym dniu.

Czy ważna jest trwałość makijażu sylwestrowego?

Makijaż sylwestrowy musi być trwały i kropka  musi się dobrze trzymać od początku zabawy aż po samo wyjście do domu. W ferworze zabawy sylwestrowej nie mamy czasu ani ochoty sprawdzać i poprawiać czy wszystko jest na swoim miejscu. Dlatego dobrze jest użyć takich kosmetyków, które maksymalnie nam przedłużą trwałość makijażu sylwestrowego – będą odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne. Zagwarantuje to, że żadne niespodzianki nie popsują Wam zabawy. Choć ja osobiście zawsze polecam i zachęcam do posiadania przy sobie w sytuacji awaryjnej paczuszki bibułek matujących 🙂

Czy makijaż sylwestrowy robić samemu, czy iść do makijażystki lub wizażystki?

Gdy nie wiemy, jak należy robić makijaż sylwestrowy krok po kroku, to warto, jest pójść do makijażystki lub wizażystki. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nasz makijaż na sylwestra będzie extremalnie trwały. Będziemy mieć także pewność, że kosmetyki, które zostaną użyte, nie będą nas uczulać. Makijażystka dobierze nam odpowiedni makijaż do naszej stylizacji, upodobań, typu urody i typu imprezy na jaką się wybieramy.

Warto pamiętać, że najważniejsza jest świetna zabawa sylwestrowa i doborowe towarzystwo, a makijaż ma być tym dodatkiem, który scali ze sobą wszystkie elementy stylizacji oraz pozwoli nam się poczuć wyjątkowo. Tak wyjątkowo, jak wyjątkowa jest noc sylwestrowa.